Work Site

WORK-SITE – Masaż biurowy

Masaż biurowy tzw. Work Site – został stworzony specjalnie z myślą o ludziach wykonujących siedzącą pracę biurową. Trwa od 10 do 15 minut, wykonywany jest przez ubranie, bez korzystania z kosmetyków. Masażysta skupia swoją uwagę i opracowuje górne części ciała pacjenta tj. kręgosłup, szyja, kark, ramiona. Masaż łagodzi typowe dolegliwości zdrowotne pracowników oraz dodaje im energii i wigoru do pracy.

Na zachodzie Europy już od dawna cieszy się on niesłabnącą popularnością. W ofercie poniżej wymieniamy korzyści związane z masażem biurowym:

  • Zwiększenie produktywności i efektywności pracowników
  • Poprawa sprawności umysłowej
  • Poprawa krążenia krwi ,dotlenienie
  • Redukcja stresu i nagromadzonych napięć
  • Profilaktyka chorób zwyrodnieniowych stawów kręgosłupa
  • Zmniejszenie absencji wśród pracowników
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy oraz tworzenie zdrowej atmosfery w  pracy

Wystarczy zafundować sobie 15 minut masażu, by zmniejszyć szkodliwe skutki codziennego  siedzenia przed komputerem. Od kilku lat przybywa zwolenników worksite, czyli masażu biurowego. Polecany jest on szczególnie osobom poddanym dużej presji i nadmiernemu nie rozładowanemu stresowi.  Masaż wykonywany jest przez ubranie bez potrzeby rozbierania się czy stosowania olejków. Nie wywołuje uczucia skrępowania nagością i może odbywać się wszędzie.  Wystarczy krzesło Prestige-reh i trochę wolnego miejsca. Poprawa samopoczucia  jest natychmiastowa. Taka forma relaksu nie zaburza rytmu pracy; po 15 min seansie masażu pracownik jest odprężony i z nowym zapałem wraca do wykonywanych zadań. Podczas zabiegu masażyści udzielają wskazówek,  jak  prawidłowo siedzieć i  zorganizować ergonomiczne miejsce pracy.

Pogląd ten zdają się podzielać szefowie polskich firm, którzy coraz częściej decydują się na masaże dla pracowników w biurze.  Profesjonalnie przeprowadzony masaż redukuje stres,  obniża ciśnienie, poprawia odporność. Odprężenie pozwala lepiej się skoncentrować i z zapałem wrócić do pracy. Lepsze samopoczucie umożliwia pełniejsze funkcjonowanie zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym. Taki masaż to inwestowanie w profilaktykę zdrowia, która pozwala zaoszczędzić firmie wielu wydatków i problemów związanych z leczeniem oraz nieobecnością pracownika w firmie. 

Zapraszamy Państwa do skorzystania z demonstracji masażu.
W celu omówienia szczegółów prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Warszawa
Dzielnica ŻELIBORZ

+48 600 385 081

© 2022 Wszelkie prawa zastrzeżone