600 385 081

Oferta

 MASAŻE DLA ZDROWIA  MASAŻE DLA URODY


 

  MASAŻE DLA RELAKSU

 


Masaż klasyczny 

Najpopularniejszy rodzaj masażu, który ma zastosowanie w zapobieganiu i leczeniu wielu chorób z dziedziny ortopedii, neurologii, pediatrii, ginekologii oraz chorób internistycznych. W zależności od intensywności może być pobudzający bądź rozluźniający, by działać przeciwbólowo, polepszać odżywianie tkanek, regulować napięcie mięśniowe i poprawiać psychofizyczny stan pacjenta.

Cennik:

30 min - 90 zł | 45 min - 120 zł | 60 min - 150 złMasaż Limfatyczny

Drenaż limfatyczny polegający na przepychaniu zalegającej chłonki w kierunku węzłów chłonnych. Usprawnia krążenie limfy. Wpływa również korzystnie na  likwidację obrzęków zastoinowych, zapalnych oraz procesów immunologicznych. Tempo masażu limfatycznego jest bardzo wolne – od 10 do 15 ruchów na minutę.

Cennik:

60 min - 150 zł | 75 min - 180 złMasaż Izometryczny

Masaż izometryczny wykonuje się w seriach na mięśniu napiętym izometrycznie. Tego typu napięcie powstaje wówczas, gdy mięsień napina się, a jego przyczepy nie zbliżają się do siebie. Napięcie izometryczne uzyskuje się, stosując obciążenie zewnętrzne.

Cennik:

30 min - 90 zł | 45 min - 120 zł | 60 min - 150 złMasaż Sportowy

Masaż sportowy całego ciała wykonywany jest podczas cyklu treningowo-startowego, w okresie oczekiwania na zawody, w okresie przejściowym oraz w okresie rekonwalescencji. Głównym celem masażu sportowego jest zapewnienie jak najszybszej regeneracji mięśniowej oraz zapewnienie zdolności do wysiłku. Mogą z niego skorzystać zarówno osoby uprawiające sport wyczynowo, jak i amatorzy. W tym typie masażu duży nacisk kładzie się na intensywne rozcierania i mocne ugniatania.

Cennik:

30 min - 90 zł | 45 min - 120 zł | 60 min - 150 złMasaż Tajski

Masaż tajski zaliczany jest do grupy tak zwanych głębokich masaży, w których łączy się akupresurę najważniejszych punktów na ciele i elementy pasywnej jogi, refleksologii (masażu stóp) i rozciągania.
W masażu tajskim – w odróżnieniu od innych typów masażu – masażysta nie musi mieć bezpośredniego kontaktu z nagim ciałem masowanego, ponieważ osoba poddająca masażowi tajskiemu powinna być ubrana w luźne, wygodne ubranie.

Cennik:

60 min - 150 zł | 90 min - 200 złMasaż reflektoryczny stóp

Masaż reflektoryczny stóp polega na uciskaniu odpowiednich punktów – tak zwanych refleksów – znajdujących się na stopach. Każdemu z nich odpowiada określony organ, narząd wewnętrzny bądź część ciała. Stopa jest odzwierciedleniem ogólnej kondycji organizmu. Poprzez uciskanie punktów reflektorycznych za pomocą kciuka i palców, poprawiamy krążenie i stymulujemy układ nerwowy w celu uregulowania zaburzonych funkcji organizmu. W ten sposób wspomagamy proces samoleczenia.

Cennik:

30 min - 80 zł | 45 min - 110 złMasaż dla Kobiet w Ciąży

Wbrew krążącym opiniom, masaż przynosi kobietom w ciąży wiele korzyści – od poprawy samopoczucia do prozdrowotnego wpływu na organizm. Główną zaletą masażu jest zapobieganie obrzękom kończyn górnych i dolnych (zwłaszcza łydek) oraz niwelacja bólów kręgosłupa. Masaż wykonywany jest w innej niż zwykle pozycji: na boku (lewym i prawym) oraz częściowy na plecach. 

Przed skorzystaniem z masażu, warto skonsultować swoją decyzję z lekarzem prowadzącym ciążę. Zalecane jest zrezygnowanie z masażu w pierwszym trymestrze ciąży.

Cennik:

30 min - 90 zł | 45 min - 120 złMasaż modelujący

Masaż ma na celu stymulację osłabionych mięśni oraz poprawę elastyczności skóry i tkanki łącznej. W efekcie zastosowania masażu modelującego na wybranym obszarze uzyskuje się wyraźny efekt ujędrnienia ciała. Stosowany jest zwykle miejscowo do wymodelowania określonej partii ciała. Masaż modelujący należy powtarzać – zwykle nie rzadziej niż raz w tygodniu. Zaleca się stosować go co 2 dni. 

Cennik:

30 min - 90 zł | 60 min - 150 złAntycellulitowy masaż bańkami chińskimi  


Masaż bańkami chińskimi ujędrnia i wygładza skórę. Redukuje cellulit, ponieważ jest to masaż próżniowy, który obecnie uznawany jest za najlepszą metodę usuwania cellulitu. Podczas wykonywania zabiegu intensywnie masuje się tkankę podskórną ud, pośladków czy brzucha. Jest to mocny masaż, a jego efekty są widoczne już po kilku zabiegach. Zabieg powinien być wykonywany w serii od 10 do 12 zabiegów w odstępach 2- lub 3-dniowych, a po zakończeniu serii – w celu podtrzymania efektu – zalecane jest systematyczne powtarzanie zabiegu przynajmniej raz w tygodniu.

Cennik:

30 min - 90 zł | 60 min - 150 złMasaż wyszczuplający brzucha  

Masaż ten sprawi, że skóra na brzuchu i talia będą doskonale ujędrnione i wymodelowane. Wspomaga proces odchudzania, zapewniając sylwetce szczuplejszy i bardziej atrakcyjny wygląd. Stosowany regularnie 2 razy w tygodniu wyraźnie zredukuje cellulit i tkankę tłuszczową. Polecany jest osobom, które chcą zredukować nadmierną tkankę tłuszczową  oraz ujędrnić i wymodelować skórę na brzuchu i w jego okolicach. Masaż wyszczuplający poprawia krążenie i pobudza pracę jelit, dzięki czemu można zlikwidować wiele dolegliwości gastrycznych.

Cennik:

20 min - 80 złMasaż kosmetyczny Twarzy

Ten rodzaj masażu jest stosowany przede wszystkim w celach profilaktyczno-pielęgnacyjnych. Podtrzymuje elastyczność mięśni i skóry. Przeciwdziała tworzeniu się zmarszczek. Masaż kosmetyczny twarzy, oprócz widocznej gładkości skóry, dodatkowo ma działanie relaksacyjne i odmładzające. 

Cennik:

30 min - 80 złMasaż Relaksacyjny 

Masaż relaksacyjny likwiduje skutki stresu, odpręża ciało, rozluźnia spięte mięśnie, przywraca spokój i harmonię organizmu. Polecany jest szczególnie po długotrwałym wysiłku psychicznym lub fizycznym, w sytuacjach stresowych, zdenerwowania czy przemęczenia, ale również po prostu jako forma relaksu.

Cennik:

60 min - 150 zł | 90 min - 200 złMasaż Aromaterapetyczny  

Do masażu stosuje się mieszaniny olejków rozpuszczonych w naturalnych olejach roślinnych. W czasie masażu następuje najpełniejsza penetracja olejku w głąb skóry i ciała. Kontakt olejków z zakończeniami nerwowymi w skórze powoduje natychmiastową reakcję systemu nerwowego i najbardziej pożądany efekt relaksu. Ten rodzaj masażu – poprzez wyrównanie stanów energetycznych, łagodzenie napięć, bólu, objawów stresu – prowadzi do najważniejszego celu zabiegu: do zrównoważenia ciała i umysłu.

Cennik:

45 min - 120 zł | 60 min - 150 złMasaż Lomi Lomi  

Masaż Lomi-Lomi Nui to Hawajski masaż o prastarej tradycji i korzeniach, nazywany masażem „troskliwych rąk". Jest masażem, który przekazuje wspaniale uczucie błogoœci i odprężenia. Wykonywany w rytm hawajskiej muzyki, głównie przedramionami, dzięki czemu dotyk jest delikatny, pełen szacunku, ruchy długie a działanie bardzo głębokie. Wykonywany jest z użyciem ciepłego oleju, co potęguje Twoje doznania i pozwala jeszcze bardziej się zrelaksować. Lomi lomi Nui to nie tylko masaż ciała, ale i rodzaj odœwieżenia dla duszy. Szczególnie polecany osobom zestresowanym, przemęczonym, cierpiącym na bezsennoœć, stany napięć nerwowych, depresje.

Cennik:

85 min - 200 złMasaż gorącymi Kamieniami  

Masaż gorącymi kamieniami to połączenie tradycyjnych technik masażu z użyciem gorących kamieni bazaltowych. Daje to efekt niesamowitego odprężenia, relaksu, wewnętrznej równowagi, rozluźnienia mięśni i pobudzenia krążenia. Masaż gorącymi kamieniami działa kojąco na zmysły, reguluje strefę emocjonalną, poprawia pracę narządów wewnętrznych, pobudza mikrokrążenie krwi, likwiduje stres i niepokój, dostarcza siły i odporności.

Cennik:

Aktualnie masaż nie dostępnyMasaż na wieczór panieński

Wieczór panieński powinien obfitować w niezapomniane przeżycia, które przyszła Panna Młoda będzie z radością wspominać. Jednym z nich może być właśnie masaż, które zrelaksuje Pannę Młodą po trudach przygotowywania ślubu i wesela. Taki masa mogę wykonać w domu, w którym odbywa się wieczór panieński lub w gabinecie, gdzie dodatkowo wzbogacam masaż o olejki kosmetyczne, aromaterapię i muzykę relaksacyjną przy blasku świec.

Cennik:

60 min - 180 zł | 90 min - 220 zł

Zachęcam do skorzystania z promocji oraz opcji rabatowych

 

BON PODARUNKOWY
 
 
KARNET 5 ZABIEGÓW
 
 
KARNET 10 ZABIEGÓW
 

gabinet masażu warszawa, masaż relaksacyjny warszawa, masaż warszawa, masaż z dojazdem warszawa, masażysta warszawa